Fasády a střechy

Zajišťujeme komplexní péči o fasády a střechy jak rodinných, tak bytových domů. Fasádní a střešní systémy jsou náchylné k usazování mikroorganismů, proto je důležité se o ně starat a předcházet tak riziku vzniku alergií či prasklin.

Nabízíme profesionální řešení a vyškolený pracovní tým. Detailně posoudíme stav Vaší nemovitosti, navrhneme Vám optimální řešení na míru a nezávazně stanovíme cenový odhad. 

Pokud i Vaše budova potřebuje profesionální péči, kontaktujte nás a my se postaráme, aby vypadala jako nová.

Mytí fasád

Provádíme mytí znečištěných fasád bytových i rodinných domů od kouřových stop či smogu. Poradíme si ale i s fasádami rozsáhlejších objektů. 

Čištění fasád

Čistíme fasády rodinných i bytových domů a odstraňujeme namnožené plísně, řasy, lišejníky a ostatní nečistoty, třeba grafitti. Předcházíme tak riziku vzniku prasklin či alergií. 

Nátěr fasád

Po důkladném vyčištění fasády a odstranění veškerých nečistot ji natřeme kvalitní fasádní barvou nebo aplikujeme nástřik. Kvalitní barva zajistí její dlouhou životnost.

Nátěr střech

Natíráme různé druhy opotřebovaných střešních krytin – jak plechových, tak eternitových, BRAMAC i KM Beta střech. Postaráme se, aby i starší střecha vypadala jako nová. 

Čištění dlažeb

Myjeme dlažby různých rozsahů od běžných nečistot a čistíme je od mechů, řas či lišejníků. Zvládneme každý povrch, od zámkové dlažby až po dřevěnou palubu.

Čištění střech

Provádíme čištění různých druhů střešních krytin – plechových, eternitových či BRAMAC. Vyčistíme tak i těžko přístupná místa, jako jsou právě střechy či okapy. 

Ing. Mykola Ionash